NEMP09
VK MIRAD UNIPO Prešov
3
:
0
22,16,20
VK Slávia SPU Nitra
NEMP18
RIEKER UJS Komárno
19.03.
- 18:00
1. zápas
1. zápas
VK MIRAD UNIPO Prešov
NEMP26
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
20.03.
- 18:00
1. zápas
1. zápas
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča
NEMP13
VKP FTVŠ UK Bratislava
20.03.
- 20:00
1. zápas
1. zápas
TJ Spartak Myjava
Štvrťfinále (VKP FTVŠ UK Bratislava - ŠVK Tatran B. Bystrica-Slov. Ľupča)
NEMP01
VKP FTVŠ UK Bratislava
3 : 0
23,18,21
1. zápas
09.03.
18:00
1. zápas
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča
NEMP02
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča
0 : 3
-17,-20,-17
2. zápas
14.03.
19:00
2. zápas
VKP FTVŠ UK Bratislava
Štvrťfinále (Rieker UJS Komárno - SŠŠ Trenčín-Projekt RD SVF)
NEMP04
RIEKER UJS Komárno
3 : 0
22,16,20
1. zápas
08.03.
17:00
1. zápas
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
NEMP05
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
0 : 3
-21,-15,-8
2. zápas
13.03.
19:00
2. zápas
RIEKER UJS Komárno
Štvrťfinále (VK MIRAD UNIPO Prešov - VK Slávia SPU Nitra)
NEMP07
VK MIRAD UNIPO Prešov
3 : 0
23,17,20
1. zápas
09.03.
16:00
1. zápas
VK Slávia SPU Nitra
NEMP08
VK Slávia SPU Nitra
3 : 2
26,-15,23,-21,15
2. zápas
14.03.
19:00
2. zápas
VK MIRAD UNIPO Prešov
NEMP09
VK MIRAD UNIPO Prešov
3 : 0
22,16,20
3. zápas
16.03.
16:00
3. zápas
VK Slávia SPU Nitra
Štvrťfinále (TJ Spartak Myjava - TJ Slávia Svidník)
NEMP10
TJ Spartak Myjava
3 : 0
28,19,21
1. zápas
09.03.
19:00
1. zápas
TJ Slávia Svidník
NEMP11
TJ Slávia Svidník
1 : 3
-20,16,-19,-17
2. zápas
13.03.
19:00
2. zápas
TJ Spartak Myjava
Semifinále (VKP FTVŠ UK Bratislava - TJ Spartak Myjava)
NEMP13
VKP FTVŠ UK Bratislava
20.03.
20:00
1. zápas
TJ Spartak Myjava
NEMP14
TJ Spartak Myjava
23.03.
19:00
2. zápas
VKP FTVŠ UK Bratislava
NEMP15
VKP FTVŠ UK Bratislava
26.03.
18:00
3. zápas
TJ Spartak Myjava
NEMP16
TJ Spartak Myjava
28.03.
19:00
Prípadný 4. zápas
VKP FTVŠ UK Bratislava
NEMP17
VKP FTVŠ UK Bratislava
29.03.
Prípadný 5. zápas
TJ Spartak Myjava
Semifinále (Rieker UJS Komárno - VK MIRAD UNIPO Prešov)
NEMP18
RIEKER UJS Komárno
19.03.
18:00
1. zápas
VK MIRAD UNIPO Prešov
NEMP19
VK MIRAD UNIPO Prešov
23.03.
17:00
2. zápas
RIEKER UJS Komárno
NEMP20
RIEKER UJS Komárno
26.03.
18:00
3. zápas
VK MIRAD UNIPO Prešov
NEMP21
VK MIRAD UNIPO Prešov
28.03.
18:00
Prípadný 4. zápas
RIEKER UJS Komárno
NEMP22
RIEKER UJS Komárno
30.03.
19:00
Prípadný 5. zápas
VK MIRAD UNIPO Prešov
Séria o 5. miesto (TJ Slávia Svidník - VK Slávia SPU Nitra)
NEMP23
TJ Slávia Svidník
23.03.
17:00
1. zápas
VK Slávia SPU Nitra
NEMP24
VK Slávia SPU Nitra
28.03.
19:00
2. zápas
TJ Slávia Svidník
NEMP25
TJ Slávia Svidník
30.03.
16:00
Prípadný 3. zápas
VK Slávia SPU Nitra
Séria o 7. miesto (SŠŠ Trenčín-Projekt RD SVF - ŠVK Tatran B. Bystrica-Slov. Ľupča)
NEMP26
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
20.03.
18:00
1. zápas
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča
NEMP27
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča
23.03.
19:00
2. zápas
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
NEMP28
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF
28.03.
17:00
Prípadný 3. zápas
ŠVK Tatran Ban. Bystrica-Slo. Ľupča